Mobil Çözümler

İnteraktif Uygulamalar ile En İyi Kullanıcı Deneyimi Sunuyoruz.
Mobil uygulama çözümleri, kuruluşunuz için, kurumsal uygulama yazılımlarınızla sorunsuz bir şekilde entegre olan modern bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere geniş kapsamlı bir uygulama ve ilgili teknolojilere ait en iyi kullanıcı deneyimi yeteneklerini konsolide eder.

Dikey ve Yatay ekran kullanım tercihleri, sosyal medya entegrasyonları, üyelik sistemleri, GPS, Harita ve Kamera kullanım imkanları, hızlı arama seçenekleri, kullanıcıyı tanıma gibi iş zekası da içeren interaktif deneyimler yaşamaya hazır mısınız ?

Geliştirme Platformlarımız

Iphone uygulama geliştirme
Ipad uygulama geliştirme
Android uygulama geliştirme
Android tablet uygulama geliştirme
Windows 8 uygulama geliştirme
HTML 5 mobil web sitesi
Uygulama Çeşitleri

İnteraktif İçerik Uygulamaları

Dijital Dergiler, Müzik Platformları,Video Galeriler, Fotoğraf Galerileri
Genellikle belirli bir ürün veya hizmete yönelik olan bu uygulamalarda görsellik ön planda tutulur. Kullanıcıya mobil avantajlar sağlanarak, interaktif bir deneyim yaşatılır. Sürekli yaşayan sistemler olduğundan, dinamikliği çok üst düzeydedir. 

Rapor ve İstatistik Uygulamaları

Mecut kurumsal sistemlerinizle entegre raporlamalar
Satış raporları, finansal analiz raporları, ürün ve tedarik raporları, yönetici raporları vs. gibi B2B portallarınızda kullandığınız tüm raporlamaları destekler. Grafik özellikleri yoğundur ve size görsel bir şölen yaşatır. Mevcut sistemlerinizden kopmadan, anlık rapor alabilmek ve B2B' nin karmaşasından çıkarak sonuç odaklı daha görsel raporlar üretir.

E-ticaret ve Satış Uygulamaları

Mevcut e-ticaret sistemleriniz ile entegre mobil satış uygulamanız da olsun ister misiniz ?
Satış sisteminizdeki ödeme yöntemlerine  ek olarak mCommerce, mTicketing gibi çoklu ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Mevcut satış sisteminizle entegre olan bu uygulamalar, ticarette sizi destekleyen ve çok yönlü iletişim sunan uygulamalardır.

Rezervasyon Uygulamaları

Uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama hizmetlerini mobil olarak yapmak istemez misiniz ?
İnternet üzerinde çokça bulunan uçak bileti sistemleri, otel rezervasyon sistemlerinin kullanıcı güvenilirliğini sağlayabilme eksiklikleri mevcuttur. Bu güven eksikliği satışlara yansımakta, insanların internetten bu tarz hizmet satın almalarını azaltmaktadır. 

Mobil sistemlerde ise güvenlik seviyesi en üst düzeyde olduğundan ve yüksek güvenilirliğe sahip olduğundan çokça tercih edilen uygulamalardır.

Mobil cihazınızdan otel rezervasyonunuzu yapabilir, uçak biletinizi satın alabilir hatta uçaktan indiğinizde kiraladığınız aracı hazır bulabilirsiniz. Operasyonel sistemler ile entegre olabilen uygulamalar yüksek hız ve kolay erişim imkanı sunarak size farklı deneyimler yaşamayı sağlar.

Kurumsal Uygulamalar

B2B, Portal, SAP, ERP gibi çok boyutlu sistemler kullanıyorsunuz fakat her yerden erişemiyor musunuz ?
Kurumsal uygulamaların ihtiyaç duyduğu yüksek bilgi güvenliği ve yetkisiz erişimlerin engellenmesidir. Böyle durumlarda genellikle, sadece ofis ortamından erişebileceğiniz sistemler tercih edilir veya internet üzerinden bir kaç sefer güvenlik kontrolü neticesinde sistemlerinize ulaşabilirsiniz.

GT Bilişim, bu konuda Türkiye' de bir ilk olarak kurumsal sistemlerinizi güvenli bir şekilde mobil ortama taşıyor.
Sadece tanımlı aygıtlar ile erişim, kısıtlı numalardan erişim gibi yüksek güvenlik önemlerini sunarak, yetkisiz erişimleri ve bilgi güvenliğini en üst düzeyde tutuyor.

Bu uygulamalar mevcut sisteminiz ile entegre edilebilen tüm modülleri desteklemektedir. 
l